Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25. napon lefeküdtem a barátom...

25. napon lefeküdtem a barátommal de nem élvezett el, ugyhogy nem hinném, hogy terhes lennék, de valamiért 4napja nem jön meg! Mi az ok?

Figyelt kérdés
Mostanába sok probléma ért! Fogytam is pár kilot 3kg-t tuti, de talán még többet is. Most meg torokgyulladásom volt. Most mi lehet a probléma?
2008. dec. 16. 14:23
 1/5 yuda ***** válasza:
62%

Jól összekeveredtek a dolgok:


-Ha nem élvezett el,attól még lehetsz terhes: nem tudhatod biztosra -a fiúk tudnak olyat,hogy visszatartani,de egy kicsi azért kijön...érted? nem ez lenne az első a történelemben.-de reméljük nem ez történt.


-a fogyásodnak,torokgyulladásodnak ehhez semmi köze nincs-inkább elkaptál valami vírust

2008. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Símán lehetsz terhes, tök mindegy,hogy melyik napon voltatok együtt, illetve, hogy konkrétan elélvezett-e a barátod.
2008. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen lehetsz terhes.

Reméljük,hogy nem vagy nagyon fiatal....ne hogy rossz ve´ge legyen a felelötlense´gnek.Sosem tudod pontosan,hogy mikor van pé.

Sex közben már az elöválade´kban is vannak spermák,amit a fiú nem tud visszatartani.....

A torkod valószíbü,hogy vírustól van.Télen nem is csoda.Sokan betegek.A Ha te´nyleg nagy a stressz,akkor késhet attól is.

Szerintem vegye´l még ma egy tesztet,és holnap reggel csináld meg elsö vizeletböl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Amit akartam írni,hogy ezen az oldalon nem gyözzük elégszer írni,hogy nem felelötlenül szeretkezni.Minden alkalommal ve´dekezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Azért találták ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs gáz!
2008. dec. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!