Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mézes hetek betegség? Gyógymód?

Mézes hetek betegség? Gyógymód?

Figyelt kérdés

Amikor 18-19 éves voltam volt egy barátom akivel miután lefeküdtem folyamatosan fájt a pisilés, jártam urológushoz gyógyszerről gyógyszerre szerintem vagy 2 évig szenvedtem tőle. Már nem

Tudom hogy múlt el, de közben szakítottunk is. Most 26 éves vagyok, és azóta soha nem jött elő ez a probléma egészen mostanáig. Lett egy új kapcsolatom 4 hónapja és úgy a 3.-ik hónaptól minden együtt lét alkalmával felfázás szerű tüneteim vannak. Nem lehet, hogy ez betegség csak bizonyos embereknél jön ki akivel úgymond nem kompatibilis a szervezetem. Most megint kezdődhet ugyan az a procedúra mint 7-8 éve…. Help :(



#urológus #mézeshetekbetegség
2022. jan. 15. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
A kérdés pedig...?
2022. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Ne a "gyógymódra" koncentrálj, hanem a megelőzésre.

Nyilván tisztában vagy vele, hogy mi okozza. Vagy nem. Valószínűleg nem.

2022. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

"akivel úgymond nem kompatibilis a szervezetem"


Végülis lehet így fogalmazni. Az az ember nem kompatibilis, aki nem tud tisztálkodni, mert az egyik oka ez, hisz a felfázásos tüneteket e.coli okoz, ami székletbaci.

Erre fogékonyabb az, aki nem tartja be, hogy csak üres hólyaggal szexszel és nem irritáltatja magát agyon. Hopp.

2022. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
De, mondjuk nem ártana tisztálkodni szex előtt. Nem kell zuhanyozni, de a feneket pl megmoshatnád, plusz a partnered is a nemi szervét.
2022. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is érdemes ide kérdést feltenni..erre én rohadtul oda figyelek hogy szeretkezes elott es utan is megfurdok ez szerintem egy full alap dolog.. nem emiatt van.
2022. jan. 15. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

A fickódnak is?

Az is, hogy üres hólyaggal csináld?

Az is, hogy a több órás torna esetén is kimenj rendszeresen?

2022. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nászutat betegség lesz. Olvass utána.

Ti meg ne magát okból induljatok ki.😄

2022. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nászutas*
2022. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi figyelmetlen voltam, a kerdesed erről szól. 😄

Lett csinalva tenyésztés? Vizelet es hüvely váladék?

2022. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös, nem kell megsértődni, én pl a kérdésedre válaszoltam. Te tisztálkodsz, ÉS Ő?
2022. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!