Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni fehérfolyás...

Mit lehet csinálni fehérfolyással?

Figyelt kérdés
Nem akarok dokihoz menni. Canesten jó rá?
2010. szept. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
he??? büdös? fura szagú? darabos? viszket? fura színű, pl sárga vagy zöld? ha nem, akkor nem kell vele foglalkozni, használj tisztasági betétet ;)
2010. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meglepődtem ;) tudod, normális folyást nem kell kezelni, ha meg semmi szaga, színe, akkor teljesen normális jelenség ;) menstruálsz már? ha igen, akkor valószínűleg csak a ciklus közepén vagy és peteérésed lehet ;)
2010. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
31 vagyok, menstruálok. Mégegyszer bocs.
2010. szept. 6. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jó rá. A Canesten gomábára való, de neked nem az van, a gomba elviselhetetlenül viszket.

31 évesen normális nő a panaszaival dokihoz megy, ugye tudod?

2010. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom. De 18 hónapos a gyerekem és nem tudom kire hagyni. Vele meg nem akarok. Meg azért hogy megállapít valami egyszerű felfázást vagy hasonlót, nem akarok menni. Egyébként 2 hete voltam rákszűrésen és akkor még nem volt semmi.
2010. szept. 7. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!