Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik dokihoz kell ezzel...

Melyik dokihoz kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom milyen dokit kellene felkeresni: lágyéki duzzanatot érszleltem, jobb combtőben. Ez kire tartozik? Sajnos nincs saját háziorvosunk, mert költözésünk után nem volt hajlandó átkérni az anyagunkat,( azóta én beszereztem magamnak) így eddig öngyógyítással oldottam meg gondjaimat már 4 éve.Milyen specialaistára tartozik ez a lágyéki duzzanat?
2010. szept. 6. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én urulógusnak mutatnám meg.
2010. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*urológus, elírás
2010. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az urológusra a húgyutak tartoznak, a lágyék nem igazán. Muszáj, hogy legyen háziorovosod, mert a szakrendelések többsége beutalóköteles, így még ha tudnád is hova kell menned, nem jutsz be beutaló nélkül. Szabad háziorvos választás van, ha valaki nem tud felvenni a betegei közé, akkor felvesz egy másik, de tényleg kell, hogy legyen házidokid, mert anélkül sose jutsz be szakrendelésre.
2010. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos.Ő majd továbbküld ha kell,a megfelelő vizsgálatra.
2010. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!