Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a bal mellem?

Miért fájhat a bal mellem?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete elkezdtem a bal mellemben szúró fájdalmat érezni időnkét, és ahogy teltek a napok, már egyre gyakoribbak lettek. Égető érzés, amikor lehajolok pl, vagy ha nyomogatom. A jobb teljesen rendben van, nem fáj.

Mitől lehet?


2010. szept. 6. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem most nő a cicid?
2010. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A korodat tényleg kéne tudni, lehet hogy valamilyen növekedési fázisban vagy éppen, attól fájdogál! Vagy esetleg nemsokára meg fog jönni! De ha egyik sem és aggaszt a dolog, akkor szerintem érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz és neki megmutatni! Legfeljebb megnyugtat, hogy semmi baj =)

Szurkolok neked!

2010. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, és nem bánnám ha még nőne... ;-)

Szept. 22-én kellene megjönnie, úgyhogy nem hinném, hogy azért fájna, és ráadásul egy hete kezdődött.

Na, mindenesetre bejelentkeztem mára a nődokimhoz, hátha mond vmi okosat...

2010. szept. 6. 16:36
 4/4 anonim válasza:
Legyszi ird,meg mit mondott a doki,mert en is igy vagyok vele.A jobbal semmi gond,de a bal szur meg erzekeny...koszi
2011. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!