Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem?

Mitől fájhat a mellem?

Figyelt kérdés

A menszeszem előző hó 27.-én múlt el és kb 5-6 nap múlva kéne megjönni, viszont a mellem a két ciklus közepe óta fájdogál, érzékeny pl ha hason fekszek, kicsit mintha égne és duzzadt is. Ez tudtomal nem tudható be a menstuáció alattai/ elötti érzékenységnek hisz ennyivel elöbb nem fájhat, vagy lehetséges?

Sok helyen utána olvastam és terheségel indokolták sokan de nem lehet más oka?

Teljesen máshogy fáj mint menstuáció alatt, viszont emlékszem erre az érzésre, 4 éve ugyan így fáj 1-2 hétig majd elmúlt.

Tippek hogy miért lehet?


2011. jún. 21. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ciklus közepétől fáj(peteéréstől) menstruáció első napjáig. Szóval lehet neked is ezért, szerintem kinek így, kinek úgy. Változunk az évek folyamán!!!
2011. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a naptáramat és valóban pontosan a peteérés napja óta fáj. Remélem igazad van és tényleg csak változnak a dolgok..:) Köszi a választ!
2011. jún. 21. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj, ha menstruálsz elmúlik. Nekem kb. 3-4 éve van így, szóval nálam is változott.
2011. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy szokott lenni, mint Elsőnek. És ilyenkor 1 számmal nagyobb kosarú melltartó is kéne :(
2011. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!