Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elképzelhető, hogy az agyam...

Elképzelhető, hogy az agyam generállja a fertőzéseimet?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig,nem volt semmi testi problémám.De amióta megromlott a kapcsolatom szexuális téren is,folyamatos fertőzéseim vannak.De mielőtt azt mondjátok,hogy férre jár és azért ,csak óvszerrel vagyok már hajlandó szexelni,tehát védem magam.Egyébként semmi kedvem már hozzá.Ez már több mint fél éve tart.
2010. szept. 5. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. hipochonder vagy és beképzeled magadnak a dolgot, esetleg valahogy csak összeszedted azt a betegséget. Alternatív lehetőség hogy egy isten vagy, és mégis csak fertőzéseket teremtesz.
2010. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fertőzéshez kórokozók kellenek: vírus, baktérium, gomba. Ezen kivül táptalaj. A pszichének egyikhez sincs köze. Más okot keresgélj.

Az, hogy a szexuális életed megromlott, az inkább lelki okokra vezethető vissza, bár épen a fertőzések hozzájárulhattak a kialakulásához.

Mindenesetre javulást.

2010. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve nem élek nemi életet a férjemmel,és rengeteg betegségem volt már,de egyik sem szervi eredetű.Több orvosnál voltam,rengeteg nőgyógyászati bajaim voltam,és állandóan fáj a hasam.20 orvosból 20 mondta,hogy pontosan az a baj,hogy nem élek nemi életet!Mert az nem ugyan az hogy van pasid de nincs sex,ha viszont együtt élsz vele,vagy netán házasok vagytok az agy másképp reagál ezekre.És mindegyik doki azt mondta,higyjem el,rengeteg betegségeket tud okozni,ha nem élek nemi életet.Nem összekeverni azokkal,akik egyedül élnek vagy már régóta nincs partnerük,az teljesen más!
2010. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakértők azt állítják, hogy a betegségek túlnyomó része lelki eredetű. Annak ellenére ne feledkezz meg a szervezeted bizonyos méregtelenítésére és az immunitásod feljavítására.
2010. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!