Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni azt, hogy felpuffadtam vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé fáj a hasam ha hason fekszem, és olyan érzésem van mint akinek valami nem oké a hasával, “hasában”. Nem igazán tudom mi lehet, fájnak a petefészkeim is, valamint petefészekcisztám is van. Gyógyszeres kezelés alatt vagyok jelenleg.

Azonban 3 hónapja megszakításos módszerrel védekeztünk, és most nem igazán tudom eldönteni, hogy terhes vagyok vagy csak meghíztam, felpuffadtam.

Kisebb nyomást érzek az alhasam tájékán. A hasam nem feszes, csak “hurkáim” egyre nagyobbak, viszont ha picit megnyomom a hasam a “hurkáim” alatt eléggé kemény.

Eddig egy tesztet csináltam, az negatív lett.



2021. nov. 9. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Akkor a ciszta miatt nem is menstruálsz?

Hát a teszt a mérvadó akkor.

Azon kívül hasi ultrahang.:)

2021. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utoljára volt menstruációm viszont csak 3-4 napig tartott. Kevesebb volt az átlagosnál. 1 hónapja voltam uh-n amikor felfedezték a petefészekcisztám is. Ott nem láttak semmit, csak a cisztát. Viszont csak a méhem vizsgálta, feljebb nem. Gondolom már látni kellett volna úgy is, vagy nem?
2021. nov. 9. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltak ezek?

Mensi, vizsgálat, stb.

2021. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív terhességi tedzttel
2021. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A menstruációm az 2 hete volt, a vizsgálatom is már 1 hete volt
2021. nov. 9. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már 3 hónapos terhesnek kéne lenned. Ha 1 hete a vizsgálatnál nézték a méhedet akkor csak feltünt volna a dokinak, plusz valószínűleg vérzésed sem lett volna. Szóval szerintem biztos, hogy nem vagy terhes.
2021. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetes terhesen biztos nem puffadnál és nőnének a hurkáid.


Ételintolerancia vizsgálat + reflux vizsgálat

2021. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad sürgősen, vagy nőjél fel!

A megszakítás nem védekezés. A méhed vizsgálta 1 hónapja és/vagy 1 hete nem a te kijelentéseid, hanem szakember által biztos, annál följebb nincs, a petefészek lejjebb van. 3 hónappal ezelőtti aktusból félvak, szellemi fogyatékos orvos is rég megállapította volna a terhességet.

A tüneteid beképzeled, vagy emésztési probléma.

2021. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes az biztos. sima puffadás és terheség és terhesp uffadás közöttn incs különbség. háziorvos és nőgyogyászati vizsgálat és terheségi teszt kell
2021. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!