Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy éled át a menstruációd?...

Hogy éled át a menstruációd? (fájások)

Figyelt kérdés
13/L
2010. szept. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp most is megvan...gyógyszerekkel tűrhető. 13/L
2010. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is most van meg:P
2010. szept. 3. 20:16
 3/9 anonim válasza:
66%
Én majd beledöglök..pedig tuti nem fájdalmas, hiszen nők milliói szülnek,az pedig ezerszer rosszabb, de nekem akkor is fáj és nemhiszem,hogy én nyavalygok,mert volt egy műtétem ami iszonyat fájdalmas és azt gyógyszer nélkül bírtam.
2010. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én észre sem veszem...

Még...

2010. szept. 3. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen annyira fájt hogy hánytam, ment a hasam és majdnem el is ájultam. Amióta fogamzásgátlót szedek megszűnt a panaszom, ezért kezdtem el szedni.

Aki nagyon hasfájós, tanácsolni tudom h szedjen rendszeresen Magne B6-ot, és a görcsökre pedig Voltaren-t vagy Cataflamot (erősebbek és hatásosabbak, mint a görcsoldók- nem szteroid gyulladáscsökkentők.)

2010. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem az a bajom h 10 napokig van meg de nemfáj semmim, max egy napig a derekam

nem tudom melyik a rosszabb:D

2010. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nekem sem fájt, most már meg tudnék halni tőle.

15/l

2010. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem már azóta fáj, hogy először megjött, de nagyon.

Nekem se a gyógyszerek, semmi házi praktikák nem segítenek... Általában beveszek altatót és átalszom, ha itt hon vagyok, ha suliba akkor a napom az orvosiban van... Ilyenkor nem birok egy helyben lenni...mászkálok...meg mindent... Gyógyszereket mindig kihányom, krémek nem segítenek...:S a fogamzásgátlóval se lett jobb:S egyedül megiszom az altatót és akkor nem fáj:) Szerintem nekem van néha olyan rossz, mint egy szülés:)

De ez ritka, neked nem kell aggódnod:) megszokták úszni az ilyet...csak én ilyen "szerencsés" vagyok:)

2010. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az első 2 évben nem fájt, azóta viszont mindig, nekem az algoflex m segített, de van, amikor nem ér semmi. egyébként egy-egy könnyű tornagyakorlat, meg melegvizes palack és egy forró tea, kellemes zene gyakran többet ér mint a gyógyszer:)
2010. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!