Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat kb. milyen árban van?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom, de nem szeretnék a kórházba menni mert nem úgy bánnak az emberrel, ahogy illene.... Viszont örülnék ha valaki segítene, hogy egy teljes vizsgálat az első alkalommal körülbelül mennyibe került neki? Azt légyszi ne írjátok, hogy a neten nézzem meg, mert keresgéltem és a legtöbb helyen nem írtak árat.


A választ előre is köszönöm.

18/L


2010. szept. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

kórház = sztk? vagy nem értem, hogy ezért miért kéne kórházba menni. elvileg sima sztk-ban ingyen megvizsgál a nőgyógyász, de van maszek nődoki is. az enyém a sima vizsgálatot 6000ft-ért csinálja, rákszűréssel együtt 7000 ft. ha ilyen dokihoz mész, nagyjából 10.000 ft körüli összeggel számolj.

én, hogy őszinte legyek, inkább rászánom ezt a pénzt, mert nagyon rendes dokim van, és 1 évben 1-2x pedig kibírom ezt az összeget.


egyébként ha sztk-ba mész, akkor annak mindenhol ingyenesnek kellene lennie. de máshol is mindegy, hogy elsőre mész-e vagy sem. nem az alapján számolják a díját :)

2010. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen-igen arra gondolok, a kórházban zajlik a nőgyógyászati vizsgálat azért írtam így. :)

Én is úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt egy évben rá lehet szánni a vizsgálatra, és mégse úgy bánnak az emberrel mint a kutyával...

Köszönöm a választ aranyos vagy, hogy segítettél.

2010. szept. 3. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál 10 ezer a vizitdíj, a rákszűrés plusz 1-2 ezer, az ultrahang (ha kell, helyben van) plusz 5-6 ezer. Van, ahol receptet kb. 2-3 ezerért írnak. Úgyhogy legyen nálad bőven pénz.
2010. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anyám, akkor mélyen a zsebembe kell nyúlnom. Nem is marad pénzem :)


Köszi a választ!

2010. szept. 3. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez dokifüggő. Az én dokimnál pl csak 5000 Ft egy vizsgálat, +1000 Ft a rákszűrés. Nem mindegy, hogy Miskolc, Pest vagy Sopron.
2010. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én esztergomi vagyok. Remélem nem lesz olyan vészes, bár a válaszok alapján már felkészültem :)
2010. szept. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!