Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtti napokban más is...

Mensi előtti napokban más is nagyon kívánja az édeset?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mensi előtti napokban kegyetlenül édesszájú vagyok, jégkrém, pillecukor, sütik, csoki, amiket alapból szinte nemis eszek, egész nap tömném magamba :D Más is tapasztal ilyet?

2021. okt. 28. 20:52
 1/4 Metionin ***** válasza:
88%
Igen, meg érdekes módon a kólát, pedig nem is szeretem.
2021. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez teljesen normális:)
2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is, igazából nekem konkrét zabálhatnékom van bármit megennék egész nap, de visszafogom magam, a csokit nagyon kívánom, napi egy szeletet szoktam engedélyezni magamnak mensi előtti napokban kb. 2 nap, fura, hogy utána mensikor már nincs meg ez az édesség utáni vágy, és akkor már nem vágyom rá, hogy zabáljak. Én ebből is tudom mindig, hogy megjön, illetve nekem mensi előtti nap minden vizet kihajt a szervezetem, akkor már tudom, hogy másnap megjön. Érdekes megfigyelni a szervezetet :).
2021. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 aha nekem is csak előtte van ez a zabálhatnékom :D Érdekes.
2021. okt. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!