Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt 2 lyukas fogam? Ez...

Volt 2 lyukas fogam? Ez okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
Vagy csak valamilyen gyulladás? Már 2 napja betömték a fogaim de a helyzet nem változott. Mindent kipróbáltam már. Vérvételen, mindenen voltam, de normálisak az eredmények.
2010. szept. 2. 22:25
 1/10 anonim válasza:
Barátnőmnek is ez volt, igaz neki csak egy foga fájt és nagyon sok haja hullott.... nem volt más választás tömés helyett kihúzták a fogát és levágatta a haját hogy a haja tudjon erősödni :D most sokkal jobb neki :)
2010. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát elvileg...,de sztem egyénenként vátlozik!Nekem pl. fél éve van lyukas fogam(be vagyok tojva elmenni..) és semmi baj a hajammal,ugyanolyan sűrű mint régen!:)
2010. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a fogad tömítésének mi köze a hajad hullásához?

én ma elvágtam az ujjam és tettem rá sebtapaszt és megfájdult a térdem....-.-

2010. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hajhullas valoban lehet egy belso gyulladastol, de a vitamin hianytol is!
2010. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
simán okozhat, ha a fogad gócos volt pl.
2010. szept. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem limfóma miatt hullott a hajam,a vérképem meg egy jó ideig teljesen rendben volt
2010. szept. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen okoz hajhullást, kezeltetni kell. A foggyökérnél kialakulhat gyulladás, ami egy darabig nem okoz fájdalmat. Kezeltetni kell, és meglátod abbamarad a hajhullás, már addigra marad haj, ha sokáig vársz.
2010. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a fog teljesen rendben van, még az ideg, stressz is okozhat hajhullást. A stressz hormonváltozást idéz elő a szervezetben, ami megváltoztatja a szervezet müködését.
2010. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem betömték a gócos fogamat, nem figyeltek rá, hogy az lehet-e
2010. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Iszonyatosan hullik a hajam és már csak fele annyi van ha nem még annál is kevesebb mint volt. szedtem 500 féle vitamint, vasat is, revalidot, hajnövesztőket, bánfit használok vitanol C-t is próbáltam már. Nagyon el vagyok keseredve, már nem tudom mit tehetnék. a vérképem rendben van. Reménykedtem hogy talán ez a két lyukas volt volt az oka... de 4 napja nem javul semmit...

bőrgyógyászhoz ha elmegyek tud valami újat mondani azon kivül hogy vérvétel... SEGÍTSÉG

2010. szept. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!