Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket és folyásom van ott...

Viszket és folyásom van ott lent. De akkor miért lett a tenyésztés negatív?

Figyelt kérdés

az orvos csak egy krémet adott, mert negatív lett a tenyésztés

cickafark teát iszom mellette+grapefruit csepppeket


2010. szept. 2. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak tipp: elképzelhető, hogy nincs ugyan fertőzésed, de a saját, egészséges hüvelyflórád sincs rendben, ezért viszketsz és ez okozhat folyást is. Gyógyszertárban recept nélkül kapsz tejsavas kúpot vagy irrigátort, az hamar helyrehoz.
2010. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap mondta a dokink, hogy citrom próbát kell csinálni..ha a hüvelybemenetre citromot csepegtetsz és csíp akkor rossz a hüvelyflóra nem elég savas, ha nem csíp akkor minden rendben vele és más okot kell keresni. A férjem spermája baktériumot tartalmaz, azt mondta a doki akkor tuti én is fertőzött vagyok vele, ez gond mert babát akarunk és vetélést okoz ez a baktérium, engem viszont nem küldenek el tenyésztésre vagyis a kenetet mert ez a fajta baktérium nem igazán mutatható ki a nőknél, mivel a nyák elfedi, így legtöbb esetben titok marad az egész, de ha a férfinál kimutatható akkor száz százalék, hogy a nő is fertőzött,mindketten kaptunk doxicilint és várjuk ,hogy hasson, igaz egyikünknek sincs semmilyen tünete..De nálatok sem ártana a partneredet elküldeni bakterológiai spermatenyésztésre, urulógus ad beutalót rá. Ha pedig nincs partnered de volt valaha is, attól is megkaphattad, vagy ő tőled.
2010. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szűz vagyok
2010. szept. 3. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó neked:)
2010. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi jó?
2010. szept. 4. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy szűz vagy.Figyelj, nagyon jól teszed ,hogy iszod a cickafark teát de nagyon hasznos lenne ha ülőfürdőt is csinálnál cickafarkból.
2010. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt hogyan kell?
2010. szept. 5. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

88%-os!

Te ezt milyen tünetekből tudtad meg ami Nektek van? Érdekelne ha nem gond.

2010. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia 20.45-ös. Onnan tudtuk meg, hogy többször volt halvány pozi a terhestesztem, baba mégsem lett belőle, urulógushoz fordultunk mivel a nődoki nálam mindent rendben talált, volt pé-m és a hormoneredmények is jók voltak, a férjemnek csináltak spermavizsgálatot ezután pedig bakterológia tenyésztésre is le kellett neki adni a cuccost, és ott derült ki, hogy baktériumokat tartalmaz a spermája..ha megáll a doki a sima spermavizsgálatnál és nem kér bakterológiai tenyésztést sose derült volna ki.
2010. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek, a cickafark ülőfürdőt úgy csináld, hogy forráz le egy fél zacskó cickafark teát legalább egy liter vízzel, hagyd állni legalább egy órát, majd engedj a kádba vizet és fogd a teát és egy nagy szűrőt, szűrd a tea levét a vízhez, és ücsörögj benne egy fél órát legalább, a teafüvet amit leszűrtél ne dobd ki, mert még egyszer fel tudod használni, nagyon sokat segít hidd el, jó még a mezei zsurló is .
2010. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!