Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy condyloma-m van?

Lehet, hogy condyloma-m van?

Figyelt kérdés

Amit neten találtam képeket borzalmasak, és nem hasonlítanak az enyémre...pár napja vettem észre a hüvelybejáratomnál ilyen kinövés szerű dolgokat...nem hasonlít szemölcsre, olyan színe van, mint a körülötte levő bőrnek....nem fáj, nincs folyásom, semmi rendellenes. Igazából azt sem tudom, hogy eddig ott volt e, hisz nem szoktam nézni a hüvelyem bejáratát...de mégis úgy vélem eddig nem volt ott, nem rémlik...

Eléggé megijedtem, be is jelentkeztem nőgyógyászhoz, de sajnos csak 3 hét múlvára kaptam időpontot. Egyébként legutoljára fél éve voltam nőgyógyásznál, de gondolom csak szólt volna, ha lát valami rendelleneset, nem??

Bár sztk-ban voltam, ahova minden betegre jut kb. 10 perc. A rákszűrés eredménye is negatív lett...

Nagyon megijedtem, hogy mi lehet ez...talán egy kicsit viszket, vagy inkább feszül....nem szemölcsnek néz ki, inkább valami sejtburjánzásnak, vagy ilyesmi....

Szerintetek van okom aggódni, hogy ez valami komolyabb, és szexuális úton terjedő betegség?

Vagy esetleg tudtok Budapesten olyan rendelőt, ahol nem kell fizetni, és nem is kell előre bejelentkezni? Nem tudom, hogy bírom ki ezt a 3 hét várakozást. :S


2010. szept. 1. 17:55
 1/1 anonim válasza:

kidürült mi volt a panasz, mert nekem is vannak most hasonló tüneteim. szintén 3 hetes vagyok és addig aggódom míg sorra kerülök.

pici, nem viszket, észre sem vehető de sztem nem volt nekem eddig ott. amúgy nekem végbélnél helyezkedik el. és igen olyan szín mint körülötte a bőr...

2011. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!