Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem mulasztják már el a...

Miért nem mulasztják már el a gyógyszerek a menstruációs görcsöket?

Figyelt kérdés

12 éves lehettem mikor megjött, és gyorsan kitapasztaltam, hogy az Advil Ultra Forte a legjobb a menstruációs fájdalmaimra. Ha bevettem egyet, fél óra múlva teljesen elmulasztott minden fájdalmat, és 8 órán keresztül ez tartott is. Az évek folyamán rengeteg féle gyógyszert kipróbáltam, de egyik sem hatott olyan jól, mint az Advil, ami teljesen fájdalommentessé tett. Viszont kb. 1 éve azt vettem észre, hogy ez a hatás már az Advil felől is elmúlt. Beveszem ugyanúgy, mert jobb, mint a semmi, mert egy bizonyos mértékben elmulasztja a fájdalmat. Viszont a szurkáló, kellemetlen görcsöket az alhasamban elég élénken érzem, annyira, hogy most már gyógyszer mellett sem tudok semmit csinálni, mikor menstruálok. Próbáltam megint más gyógyszerekkel kísérletezni az utóbbi időben, pont ezért (Algoflex, algopyrin, apranax, nospa), de elkeserít, hogy egyik sem használ többé.


20/L


2021. szept. 11. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Együtt használd a Nospát fájdalomcsillapítóval.
2021. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a vényköteles fájdalomcsillapítók használnak. Amiket te felsoroltál, az az én görcseimnek csak egy vicc.

Lehet, hogy neked is a vényköteles kellene és akkor tényleg nem fájna a hasad.

2021. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert már hozzászoktál.

Nekem pl 2 db cataflam is jó.

Érdemes amúgy váltogatni a gyógyszert, épp azért hogy ne szokj hozzá.

2021. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!