Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a csomó a hüvelyemben?

Mi ez a csomó a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Pára napja vettem észre, hogy egy csomó szerű valami van a hüvelyemben ami nyitott, nem tudom mi lehet. Nem fáj, nem viszket, semmi nincs vele, csak úgy ott van. Szerintetek mi lehet? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
2010. aug. 30. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a méhszájadat érzed?
2010. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a méhszájadra gondolok. Ha megfigyeljük, van hogy lejjebb szál, máskor meg visszahúzódik. De ha idegesít inkább menjél el nőgyógyászoz.
2010. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt a méhszáj lesüllyed és kinyílik..majd ovu után felhúzódik vissza és bezáródik..mensi előtt is leereszkedik ..tehát vagy épp termékeny napjaid vannak, vagy mensi közeleg..még mondanám neked, hogy esetleg a bartolin mirigyed van megduzzadva..és azt érzed..az olyan mint egy kis szilva mármint alakra és ráncos..de az nem nyílik ki tehát marad az első két variáció.
2010. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A méhszájad.
2010. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Most egy kicsit megnyugodtam. Egyébként ma megjött, úgy, hogy örülök. Amúgy a méhszáj az így mozog? Ha igen, a mozgás függ valamitől? Mikor megy majd fel? És pénisz így is befér? Bocsi a sok kérdésért. Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 31. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mensi után és félidőbe a peteérés után felmegy, meg terhességnél is fenn marad akkor nem száll le mensi előtt..persze, hogy belefér a pénisz, ne aggódj.
2010. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem ment fel. Ez baj?
2010. okt. 2. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Tuti,hogy a méhszájad érezted.De én nem tudom hány éves vagy,de lapozgasd még egy picit a biológia könyvet és ne a pénisz méreteivel foglalkozz,ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal.
2010. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!