Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Osztálykirándulás és havi....

Osztálykirándulás és havi. Szerintetek bevállaljam? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm szervezett egy többnapos osztálykirándulást. Viszont nem a szokványos módon fogunk menni: biciklivel tesszük meg a helyszínhez vezető nem csekély utat. A legtöbb sportot utálom, jó sem vagyok bennük, de a biciklizést speciel nagyon szeretem. Szobabiciklin már tettem meg hasonlóan hosszú utat. Az egyetlen probléma csak az, hogy pont az osztálykirándulás első napján lesz az a nap, amikor már 28. napja nem jött meg a havim. Nem állt még be pontosan, néha hamarabb jön meg, néha kicsit később. Nagyon ciki lenne, ha pont a kiránduláson jönne meg, mert biciklizés közben többet vérzek, és nem szeretném, ha ez meg is látszana. Még az is meglehet, ha az odaúton nem jön meg, akkor majd a visszaúton fog. Autóval lehet menni, de az ofő szerint mindenki le bírja tekerni a távot. Meg az kínos, ha aznap lesz tesi (havi idején nem szoktam tesizni), akkor már nem is tudnám palástolni, hogy nem bringázhatnék. Szeretnék biciklizni, mert félek, hogy az egész osztály azzal megy, csak én nem, aztán kérdezgetnék, hogy miért nem tettem (amúgy is fekete bárány vagyok az osztályban), mellesleg az osztályfőnököm is férfi, aki nem biztos, hogy megérti, hogy "egy kis vér miatt nem akarok kerékpározni". Többet vérezni viszont nem szeretnék (pláne, ha még a nadrágon is nyoma lesz...) az átlagnál, de hát a kettő kizárja egymást. Szerintetek mit tegyek, ha akkor jön meg, és ha kocsival megyek, hogyan magyarázzam meg az ofőnek, hogy miért teszem? :S Köszi!
2010. aug. 29. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindig az igazat! a pasi jobban elfogadja, mint egy nő, akinek nem gáz, hidd el, mert ő úgyse tudja, hogy milyen az! amúgy meg miért vagy fekete bárány az osztályban??
2010. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem olyan dolog, ami ciki. Inkább szerencsétlen egybe esés, hogy pont akkorra várod. És tényleg kellemetlen

"hogy "egy kis vér miatt nem akarok kerékpározni".

az egy dolog, hogy kényelmetlen kerékpározni, eleve az egész kirándulás kényelmetlen. Hol tudnál cserélni? milyen mosdók lesznek? Hol fogtok megszállni?

Azért ez túl intim dolog ahhoz, hogy közösen fürödjél a többi lánnyal. Gyanítom, hogy nem szálodában alszokot, ahol mindenkinek külön fürdőszobája van.

Miután az osztályfőnököd tanárember erre is fel kell készülnie, és egy ilyen kérdéssel is tudnia kell mit kezndeni.

2010. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az erős vérzés sem olyan ami miatt óránként kell cserélni... tegyél be nagyobb tampont mint általában, és ha megálltok wc-re(mert biztos meg fogtok), ott cserélsz. Még 35-40 évig menstruálsz, meg kell tanulni vele együtt élni mert ha normálisan kezeled ez nem akadályoz semmiben.

Én naponta járok spinningelni, és simán bírja a tampon.

2010. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak van igaza: meg kell tanulni vele együtt élni.


És nem ciki. A zuhanyzóban sem. Én kollégista voltam. Könyörgöm, nem mentem volna havi egy hetet koliban, mert ciki a közös zuhanyzóban h megvan a bajom?


A többiek is lányok, nekik is meg szokott lenni, nem?


Ha meg nomád módon kell megoldani a tamponcserét, jól jöhet a kis üveges kézfertőtlenítő, vagy az intim törlőkendő. Én egész napos túrákra szoktam járni hegyekbe, pasik társaságában, és bizony nem hagynám ki a kirándulásokat azért mert megvan a bajom.


Találékonyság, kreativitás, bátorság! Jó lesz az a kirándulás, és hősiesen végig fogod csinálni! És még élvezni is fogod! A menstruáció nem betegség, csak egy kényelmetlen körülmény. :P

2010. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!