Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra alatt szex?...

Antibiotikum kúra alatt szex? Vagy csak orál lehet?

Figyelt kérdés
krónikus hólyaghurutom van. 8 napos antibiotikum kúrán vagyok. ez idő alatt szabad szeretkezni? ha szeretkezni nem is...egy kis orál belefér szerintetek?:/
2010. aug. 28. 20:34
 1/7 anonim válasza:
egyáltalán nem ajánlott, ezt az orvosodnak is mondania kellett volna, hogy a kávé, szex, fűszeres kaja kizárva. Orál? max ha te csinálod másnak.
2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem a hólyaghurútnak nincs köze a sexhez..


Kivéve ha pasi vagy.


Az felfázástól szokott lenni.

2010. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor sztem simán mehet bármi..
2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

első vagyok, hatalmasat tévedtek. :)

Ugyanis erre erős antibiotikumot kap, ami a hüvely ph-ját kicsinálja. Tudom, mert nekem is volt már, egy kis szex, figyelmetlenség és ülhet a nőgyógyásznál viszkető, égő puncival. (ha gumit használnak akkor is, főleg ha esetleg a pasija megujjazza...)

Ráadásul áthúzódhat a nemiszervre is mivel a húgycső kijárata majdnem ott van, ahol a hüvely bejárata.

Ezért szokták (A NORMÁLIS ORVOSOK) megkérdezni hogy "folyása van?" "nőgyógyásznál nézesse meg magát" stb...

szerintem kibírod a 8 napot, de már vannak ebben a témában kérdések, elolvashatod azokat, hidd el írnak erről sok mindent ami igaz.

2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

legtöbbször nem felfázástól van a hólyaghurut, hanem baktériumok okozta gyulladás következménye.

főleg az E-coli baktérium, (remélem jól írtam), ami a végbél felől vándorol oda, ennélfogva a hüvelyt is megfertőzheti, hiszen az még közelebb van. attól függ, mennyire erős ott a védelmi rendszer.

a szex során a végbélnyílás még közelebb kerül a női nemi szervekhez, főleg hogy ott sok esetben nedves minden, simán átvándorolnak a bacik.

2010. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok lány vagyok :D
2010. aug. 28. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:

jajj:s

nem találtam ebben a témában kérdéseket...lehet rosszul kerestem. tudtok linkelni?

2010. aug. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!