Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan beszéljem rá?

Hogyan beszéljem rá?

Figyelt kérdés

Anyum panaszkodott, hogy vérzik az orra 2 napig mondta majd nem de egyszer láttam, hogy a papírszepi véres neki és letagadta, hogy nem vérzik. Majd 3 nap múlva mondta, hogy görcsöl a feje a halántékjánál. Olvastam, hogy ez agyvérzés is lehet de nem akar orvoshoz menni hiába mondom neki. nemakarom, hogy meghaljon apám nincs csak nevelő apám de nem házasok csak eggyütt éllnek.

Hogyan beszéljem rá az orvosra? én 15/L ő 39 éves


2010. aug. 28. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Pont ezt mondd el neki, hogy ha maga miatt nem is, de miattatok menjen orvoshoz...nem szégyen, ha az ember beteg...az nagy baj!Mondd el, neki, hogy mit olvastál és mire gyanakszol, mi lehet a baja és mondd el neki, hogy szeretnéd, ha még minimum az esküvődön ott lenne, ami feltehetőleg nem mostanában lesz...a barátnőm apjának hatott.

Remélem rá tudod őt venni!!!!

2010. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!