Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg meg kell vizsgálnia a...

Tényleg meg kell vizsgálnia a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek fogamzásgátlót felíratni, barátom latexérzékeny, ezért nem tudunk óvszerrel szeretkezni, csak latexmentessel, ami nem olcsó mulatság. Anyukám fog elkísérni, szerinte le kell majd vetkőznöm, és az orvos turkálni fog bennem. Tényleg muszáj ezt, ha csak fogamzásgátlót akarok? :S Nem félek, csak nem értem, mi szükség erre, ha nincs semmilyen nőgyógyászati problémám...
2010. aug. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért vizsgl meg, mert többfélefogigátló közül a Neked megfelelőt kell felírnia, ehhez vizsgálatot végeznek, nem nagy szám, de így szokták.
2010. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
B.ssza meg :DDD Fenébe, azt hittem megúszom, vagy mondjuk vérvétel alapján írja fel...
2010. aug. 28. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Méhnyakrákszűrés kell a fogamzásgátló felíratásához, ahhoz pedig muszáj "beléd túrnia". Ezen kívül vérvizsgálat sem ártana. De van olyan orvos, amelyik le sem szarja kb, csak felírja. De én nem mennék olyanhoz. Végül is a vizsgálat érted van.
2010. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó válaszadó írta. Elvileg csak alapos vizsgálat után írhatna fel fog.gátlót az orvos, de sajnos vannak, akik lelkiismeretlenül nyomják a "tini" fogamzásgátlókat, mondván, ha baj lesz úgyis visszajön a kliens.

Ne aggódj a vizsgálat miatt, nem cukorka a fog. gátló, hanem komoly beavatkozás a szervezet működésébe. Éppen a te érdeked, hogy megvizsgáljon az orvos és olyan gyógyszert írjon fel, ami számodra a legmegfelelőbb. AZ egész vizsgálat a beszélgetéssel, papírmunkával együtt nincs 10 perc, hamar túl leszel rajta!

2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!