Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Benőtt szőrtüszők ellen valami?

Benőtt szőrtüszők ellen valami?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok velük már mit kezdeni. Az egész szeméremdombomat gyantáztatom, sohasem borotváltam. Eleinte nagyon szép volt, sima, de az utóbbi 4-5 hónapban annyira benőnek a szőrtüszők, hogy olyat még sosem láttam. Ki szoktam nyomkodni a nagyját, amit ki lehet, de most például már három hete kijött egy nagy, amit nem lehetett kinyomni. Mellé, szinte már rá közvetlenül nőtt a következő, majd mellettük a harmadik. Ott egy hatalmas góc, látszik a bőröm alatt a fekete szőrszál, és gusztustalanul néz ki. Annyira mélyen van, hogy nem tudok vele csinálni semmit, és iszonyatosan fáj.

A kozmetikusom azt mondta, használjak rá krémet vagy hintőport. Egyik sem jó. Pedig a kozmetikusom szerint az én benövéseim "semmik" ahhoz képest, amiket lát nap mint nap... Segítsetek, kérlek.


2010. aug. 27. 21:41
 1/1 Leila3 válasza:
77%
Én is a szőrbenövés elleni krémet tudom ajánlani,nekem régen a lábamon voltak ilyenek az epilálás miatt. Viszont ha már van,akkor azokat szerintem csak ki kell nyomni,és megvárni hogy begyógyuljanak.Vagy lehet,hogy át kellene térned a borotvára,és attól talán nem lenne ilyen,viszont azt meg sűrűbben kellene csinálnod.
2010. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!