Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna a folyásom! Meg fog jönni?

Barna a folyásom! Meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Lányok! nektek is volt a menszesz előtt barna folyásotok? és ha igen kb. mennyi idő után jött meg rendesen?


13 éves vagyok, és körülbelül hétfő óta barnás darabos folyásom van. ha meg fog jönni, kb mennyi idő múlva? csak hogy fel legyek készülve rá!


2010. aug. 27. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már volt fehérfolyásod akkor valószínűleg a napokban fog megjönni.
2010. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan, de első pár alkalommal barna volt.


Később az első nap barna, 2-dik, 3-dik napon meg már egyre pirosabb és több vér jött.


Eleinte vagy egy hétig menstruálgattam.


most meg már 5 napig tart kb, és végig piros vér jön, néha úgy, hogy első nap tök hirtelen ömlik belőlem a vár mint állat. Volt már többször ciki helyzeteim emiatt, mert mondjuk nem is tudtam hogy mikor fog megjönni, nem néztem a dátumot, aztán nem otthon jött meg és nem volt nálam semmi betét, tampon.. az gáz, pláne mikor fehér gatyába voltam :)

2010. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
huhh az de ciki lehetett!:S köszönöm a válaszokat!:) és az ugye nem baj ha tampont használok elsőre?(ha felfér)
2010. aug. 27. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj.de a minivel kezd!
2010. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs semmi gond, csak befostál.
2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket vagy csíp a puncid, akkor semmi baj! Hamarosan menstruálni fogsz.
2010. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!