Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyásom van,2napja...

Barnás folyásom van,2napja késik megfog jönni?

Figyelt kérdés
A ciklusom 38 napos. De most 2 napja késik, barnás folyásom van. Sosem volt még nekem ilyen. Párommal, a multkor nem védekeztünk, de nem volt peteérésem. Most megfog már jönni? És ha terhes lennék, akkor eggyátalán nem jön meg ugye? 17/L
2010. okt. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
már megjött nyuszika, barna=vér ;) ..de sajnálattal közlöm, hogy az ilyen menzesz nagyon gyakran a korai terhesség mellett jelentkezik, kéne tesztelni, máskor meg védekezni..ha a gumit meg a tablettát nem akarjátok, akkor vannak hüvelykúpok _ pharmatex, patentex pl...bár a fogamzásgátló tabi helyrepofozná a ciklusodat legalább...38 napos ciklus 17 évesen már nem normális és orvoshoz kéne vele menni ;)
2010. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. okt. 11. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,sok mindenkinek 35-40 napra jön meg.Egyébként meg nekem mindig barnás folyással kezdődik a menszeszem,semmi baj!Több orvos is mondta nem gond,eleinte én is elmentem ezze dokihoz érdeklődni. 32/L
2010. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...akkor nem igen vagyok terhes? ahogy az első irta?
2010. okt. 11. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Második válaszló vagyok.Attól még hogy menstruálsz lehetsz terhes!Anyukám is menstruált mikor engem várt:-)...én csak arra adtam választ,hogy ha barnás folyásod van,az azt jelenti meg fog jönni,nem azt hogy beteg vagy.
2010. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barnás folyás lehet, hogy nem menzesz, hanem a beágyazódás miatt van. Úgyhogy nem biztos, hogy meg fog jönni és lehet, hogy terhes vagy. Csinálj egy tesztet, abból kiderül és valószínűleg megnyugszol. Remélem, negatív lesz.

Egyébként honnan tudod, hogy nem volt peteérésed? Teszteltél?

2010. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a válaszokból nem fog kiderülni, hogy terhes vagy-e. Ezt senki nem fogja neked megmondani a neten, még egy orvos nőgyógyász sem. Tényleg tesztelj, mert ha bármi van, orvoshoz kell fordulni.
2010. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet negatív lett. De lehet h attol van ez hogy még nem ált be rendesen? Még mindig nem jött meg..:S

Fertőzéstől nem késhet?

2010. okt. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!