Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásnál alhasi...

Hüvelygyulladásnál alhasi szúrkálás? Voltam orvosnál, aki megvizsgált és azt mondta hüvelygyulladásom van.

Figyelt kérdés
Felírt Canifug kúpot és krémet meg után Gynoflort. Azt nem értem, hogy nincs rendellenes folyásom, ami kevés van annak semmi szaga nincs, nem fáj sem a vizelés, sem pedig a sex. Pedig elvileg ezek lennének a tünetei. Valaki volt már így? Nekem csak alhasi szúrkálásom van.
2008. dec. 9. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az orvos azt mondta, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, de ezen kívül semmit nem látott.
2008. dec. 9. 09:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont most voltam dokinál és nekem ezek a tünetek vannak amiket felsoroltál hogy neked nincsenek és mégis szurkál a hasad az én hasam is szurkál néha!Mióta is van ez neked pontosan? mert lehet hogy nem minden tünet alakult ki! Menj el más orvoshoz is hogy ő mit mond vagy várj még egy ideig kövesd az orvos utasításai és ha befejeződött a gyógyszerkúra és még mindig szurkál a hasad menj vissza hozzá! De ha szedsz fogamzásgátlót attól is lehet nekem van egy ismerősöm aki ugyan így volt a gyomra is fájt stb... és kiderült mindennek az oka a fogamzásgátló!

2008. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szedek és nem is szedtem soha, úgyhogy nekem tuti nem amiatt lesz. Hát már kb. 1-1,5 hónapja szenvedek, az előző orvos felfázást mondott. Ittam monuralt, gyógynövényeket, de a hasszurka meg maradt. Ez most egy másik orvos. Nem hiszem, hogy még jönnének tünetek, ha eddig nem jöttek ki. Te milyen gyógyszert kaptál?
2008. dec. 9. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a felfázásomra summetrolimot kaptam a gombára meg canesten combit meg még egy fajta kúpot de azt még nem kellett kiváltanom majd 3nap múlva!
2008. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!