Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájsebnek mik a tüntei?

A méhszájsebnek mik a tüntei?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne hogy a ciklusnak bezavarhat?multhonapban 1.5hetet most pedig már 2,5hete késik.tehesség elvileg és ciszta is kizárt,teszt negativ.menszi után kellene fagyasztásra mennem de nem tudom meddig "várjam még".
2010. aug. 27. 08:26
 1/8 A kérdező kommentje:
valaki légysziiii:)
2010. aug. 27. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Diagnosztizált méhszájsebed van? Vagy csak esetleg gyanitod, h az lehet?

Az évenkénti nőgyógyászati rákszűrés kimutatja az enyhébb méhszájsebet is.

Tünetei lehetnek: erősebb folyás,kontakt vérezgetés(együttlét után),vizsgálatok után erősebb vérezgetés.A ciklust nem módositja.Kellemetlen és nem veszélytelen, mert idővel, ha nem kezelik elfajulhat,akár rosszindulatúvá is...

Kis korrekciós műtéttel helyrehozható, de ezt általában szülés(ek) után szokták megoldani, mivel a szülés is kihozhatja.Mindenképp kezeltetni kell!!

2010. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem konkrétan méhszájsebet mondott a doki anno, hanem csak egy érzékenyebb pontot, ami megsérülhet. És igen az volt a tünet, hogy bizonyos pózoknál fájt és megsérült, és vérezgetett. A ciklusba nem kavart bele.
2010. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy van...nekem is bizonyos pózokban fájt és véreztem, meg is rémültem nagyon:(
2010. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vérzés. Menzesz nem késik tőle.

De nem alakul ki egyik napról a másikra, ez egy folyamat. Szűréseken veszik észre általában, kivéve ha 5 évig tájukra sem mész.

2010. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méhszájseb egy plusz hámréteg a méhszájon, ami aktus/vizsgálat során vérezhet, viszont a hormonális ciklushoz semmi köze. Sajnos elég makacs, nekem egy ecsetelés, egy fagyasztás, és két égetés után is volt egy pici, szóval folyamatos nőgyógyászati kezelést igényel.
2010. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkrét semmi tünete nem volt, az éves rákszűrésen mondta a doki, hogy méhszájsebem van. 5 hónapba telt mire meggyógyultam, (ecsetelés, kúpok), de hála nem kellett fagyasztani!
2010. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek)azert is pontositottam hogy bazavarhat v sem ez erdekelt konkrétan csak mert a többit tudom.nekem is volt ecsetelés első szülés után most a második után már fagyasztás lesz.juliusban azt mondta doki menszi után menjek csak a menszi nem jön:S nem ertem miert késik mostanában heteket:/
2010. aug. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!