Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás hüvelyi ferzőtésből ki...

Gombás hüvelyi ferzőtésből ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

3.orvoshoz fogok menni, hátha kapok valami más gyógszert mert már elkeseredek szinte. Emiatt szorongok napi szinten, félek hogy büdös vagyok ha már egy kicsit is befolyik, a folyás valami idegesítő mert már szinte állandóan érzem, a hüvelyem meg olyan mintha hámlana fehér pikkelyszerűen és viszket. Évekig halogattam sajnos az orvost pedig hamarabb kijöttem volna belőle talán ha nem húzom ilyen sokáig. Mára odáig fajul, hogy sajnos szinte állandóan érzem hogy néha folyik és mindig kell betét ami kellemetlen. Meg ha nem fürdük egy nap akkor már látni hogy piszkos lettem hisz ilyen darabos fehér cuccos marad ott (bocsi..). Olyan mintha soha nem múlna el ez a folyás, mondhatni hogy minden nőnek van bizonyos mennyiségű folyása de ez nem normális és régen nekem nem volt ilyen mert emlékszem mikor bugyiban tudtam lenni egész nap úgy hogy a nap végére is csak 1 csepp foltos lett éphogy és betét is mensikor kellett csak...Büdös és sárga foltos hagy a folyás. Sosem éltem nemi életet, nincs is párom. Ezt valahogy magamtól kaptam el figyelmetlenségből gondolom, leültem hideg kőre vagy bármi azt hogy nem mentem hamar orovshoz elmérgesedett a dolog.

-Fluconert kaptam 2 orvostól nem vállt be hatást se éreztem

-Pimafucor és canesten krémet kaptam azoktól sem múlt el a viszketés

-Valami hüvelykapszulát is kaptam de semmi hatás

Pedig mindet rendeltetésszerűen szedtem, tudom nem egyből oldódna meg de azért ez durva hogy mintha semmi nem segítene rajtam.

intim tusfürdő nélkül meg nem érzem magam tisztának sajnos és abból is volt ami viszketést okozott.

Étrendemen jelenleg nem tudok változtatni pénz hiány miatt de ha lesz akkor is nehéz hirtelen csak egészséges ételekre állni.

Csak pamut bugyit hordok mást nem bírok amúgy sem.

Ülőfürdőt mondjuk nagyon rég tettem, évek óta zuhanyzok csak.

Mit ajánlotok, tanácsoltok nők akik esetleg ezzel szenvednek úgy mint én? Elmúlthat ez valaha, csökkenteni lehet a folyás mennyiségét?

Nektek hogy múlt el? hogy kerüljem el hogy ne jöjjön vissza ha el is múlna?

24l



2021. jún. 19. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is hasonló a problémám..csak nekem bakteriális eredetű,évek óta sajnos...mikor először elmentem dokihoz csak belenézett,felírt valami szart ami nem használt természetesen,majd megint elmentem,akkor már vettek kenetet is mert ugye mondtam,h nem használt a gyógyszer. Szerintem normális dokinak eszébe kéne jusson a kenetvétel...vagy pedig elmész magánba,kb 20-25ezer egy vizsgálat,egy probát megér hátha ott foglalkoznak veled. :)
2021. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!