Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kigyógyulok ebből...

Szerintetek kigyógyulok ebből még valaha vagy ilyen selejtes maradok?

Figyelt kérdés

Na szóval 2 és fél éve tartó bakteriális fertőzésben szenvedek. Folyamatosan járok nőgyógyászhoz, mindig elküldi a kenetet kivizsgálásra és utána ír fel gyógyszereket, kúpokat.

Viszont a kezelések után se érzem úgy, hogy teljesen meggyógyulnék, 1-2 hónap alatt pedig ugyanolyan minden, mint kezelés előtt.

Pedig ír fel a doki a páromnak is gyógyszert, már használtam hüvelyflóra helyreállító kúpot is, de semmi...


Más is van ilyen helyzetben? Szerintetek mit csináljak,hova menjek?


2010. aug. 25. 12:51
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az előző vagyok.


Még annyit, hogy szerintem is hülyesg mindenféle izébe áztatni a bugyid.

A para úgyis belül van.

Ezek olyan gombák, baktériumok,amki amúgyis benned vannak, csak túlszaporodnak(pl. sok fehérje, cukor fogyasztásától is állítólag)Ha nincsenek ott,az is gáz :S

2010. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyre jobban elkeseredek... Nagyon durva, hogy iylen kikezelhetetlen baik vannak... Ez az állandó folyás már szörnyű, de legalább csak ritkán viszket, inkább égő érzés. Nem tudok belenyugodni ebbe a problémába :S

Most megyek újra 30-án a dokihoz, de már komoylan azt sem tudom minek, már előre tudom a végeredményt.:S

2010. aug. 25. 14:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom de mint írtam nekem segített a candida diéta pedig nem voltam candidás és azt is írtam neked, hogy a férjemnek meg streptoc.-ja van..még se fertőz meg vele tehát nincs folyás és semmi mind ez a diéta hatására..próbáld meg..három hónap az egész!!!!!!!!!!
2010. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!