Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet halszagú folyásom?

Mitől lehet halszagú folyásom?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként visszatér, de pár nap alatt el szokott múlni. 2 hónapja voltam dokinál, mert akkor is kicsit több folyásom volt a normálisnál, de akkor nem volt halszagú. Klion hüvelykúpot írt fel és attól el is múlt. Azóta senkivel sem feküdtem le, szóval még attól sem lehet ez a halszagú folyás.
2010. aug. 24. 23:30
 1/4 anonim válasza:
10%

ettél halat?

halszagú folyás?

nemvágom,szerintem menj el megint nőgyógyihoz :S

2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a halszagú folyás bakteriális fertőzésre utal!azonnal doki!


"A szürkés, halszagú folyás esetén, legtöbbször kevert, tehát többféle baktérium okozta hüvelygyulladásra kell gondolni. A fertőzés nem csak szexualis úton jöhet létre. Kezelésére a clindamycin (Dalacin) tartalmú hüvelykrém vagy tabletta a legalkalmasabb, ezt metronidazollal (Klion) egészíthetjük ki."

2010. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


olyan hüvelyfertőzésed van sztem,hogy szinte virágzik,már bocsi a kifejezésért.

Menj egy dokihoz és ő tud adni valamit illetve használhatnál genia92 a neve: [link]

ez kicsit rendbeszedegeti a hüvelyflórád.

2010. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hallatlan
2010. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!