Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha látod hogy egy csaj át van...

Ha látod hogy egy csaj át van ázva, (pl. az utcán) akkor szólsz neki?

Figyelt kérdés
Odamennél és szólnál neki? Vagy csak elmennél mellette?
2010. aug. 24. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem hoznám kellemetlen helyzetbe,ha egy lány át van azva,azt érzi...
2010. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mindig...
2010. aug. 24. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én szólnék neki. Nem ordítanám szét, hanem halkan elmondanám.. Legalább tudja meg, hogy miért néznek rá furcsán..
2010. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szólnék, épp elég kínos neki.
2010. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, amennyiben az esőtől van átázva, felinvitálnám hozzám, hogy szárítsa meg a ruháit.
2010. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Tegnap b,nőm átjött hozzánk, de azért neki csak szóltam már.

Kellneki felvenni babakék nacit.XD

By Fanny

Pux

2010. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én szolnék neki,mert nekem is szar lenne ha nem szólnának, bár ciki is, de jó ha valaki oda súgja halkan h van ott valami...ilyen velem még nem fordult elö mert én mindig érzem ha valami baj van meg ha valaki közelálló személlyel vok. akkor mindig kérdezem....
2010. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szólnék neki, meert már van nagyon sok bunkó ember a világban, aki csak kiröhögi, és ha szólok neki, akkor oda tud kötni a derekára egy pulcsit, és máris jobban érzi magát, és ettől boldognak kell lenni ha egy embert boldoggá teszünk.. NEm baj ha nem értik a fiatalok, mert ők úgysem szólnának csak kiröhögnék.. -.- és ez már bocsánat. dwe szánalmas -.-
2010. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!