Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kúp jó? Mennyiért?

Canesten kúp jó? Mennyiért?

Figyelt kérdés
hüvelygombám van és most nem szeretnék elmenni dokihoz, így arra gondoltam h a gyógyszertárba vennék canesten hüvelykúpot. mindenki aki olvassa a kérdést, és használt már canestent, írja már meg a véleményét, illetve h kb mennyiért vette. tudom h gyógyszertáranként eltérő, de vmi körülbelüli árat tudjak. köszönöm előre is!
2010. aug. 24. 13:58
 1/3 Carena ***** válasza:

Múlthéten vett ismerősöm 2000körül mozog,azt mondta! Nemtudom,hogy kell használni,hála még soha nem volt ilyen problémám!

21/L

2010. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el jobban jársz, ha dokihoz mész. Nem minden gombára jó a Canesten. Sajnos én is megjártam vele. Elkezdtem magam kezelgetni vele, de csak nem múlt, így végül nőgyogyó lett a vége, aki elmondta, hogy a Canesten Combival többet ártottam magamnak, mert míg azzal kenegettem magam, addig a fertőzésem szépen kiteljesedett.

22L

2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főleg, ha nem gomba okozta a fertőzésedet, hanem baktérium, vagy protozon...


Nekem meg csak a canesten használ érdekes módon..

2010. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!