Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam vagy más bajom van?

Felfáztam vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Amikor pisilek fáj ott, és utána is egy kicsit, de aztán elmúlik, lehet hogy csak felfázás mert barátnőm is járt így, de az is lehet, hogy vmi komolyabb bajom van... De azon kívül semmi lázam nincs, vagy ilyesmi... Csak a torkom fáj, meg az orrom folyik és köhögök néha, de nem nagyon.
2010. aug. 24. 12:18
 1/5 Carena ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom,kb 1hónapja. Csak nekem még csípet is pisilés közben! De egy kis zsurló és cickafark tea helyre hozott! Egyébként csinálsz ülő-fürdőt cickafark teából. Hidd el jó!
2010. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyan hogy felfázás nem létezik .. ezek mindig valami fertőzések

igyál sokat, ülöfürdő, cickafark tea, gyógynövényes cseppek (urogin, pl.)

ha nem javul 1-2 nap alatt akkor szigoruan doki

2010. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak sok mézes teát szoktam ilyenkor inni (bármilyen teából, ami van itthon) és veszek be C vitamint vagy multivitamint ha van kéznél.

Nekem 2-3 nap alatt el szokott múlni, de az is igaz, hogy ilyenkor napi 4-5-6 liter teát iszok, nem 2 csészével.


A sok folyadék jót tesz, mert átmos és tisztítja a veséidet is meg a húgyhólyagot, mindent.

Nem hagyja, hogy elszaporodjanak a baktériumok.

Nekem ezt a patikában mondták.


Szóval sok-sok folyadék és ha hűvösebb az idő akkor vegyél fel vastagabb ruhát.

Múltkor én is megfáztam mert nem gondoltam, hogy éjjel már hűvösebb van és nyitott ablaknál aludtam (pizsiben).


Ha rosszabbul leszel vagy nem veszel észre javulást akkor ne kínlódj, menj el orvoshoz.

2010. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért jobb ha orvoshoz mész! De igyál nagyon sokat és bele is ülhetsz kamillába.
2010. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Carena ***** válasza:
100%
Cickafarkfű nőgyógyászati bajokra a legjobb! Nem a kamilla! Keress rá neten!
2010. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!