Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok! Ez normális?

13 éves vagyok! Ez normális?

Figyelt kérdés
Júliusban menstruáltam másodjára életembe.Július 21.-én!Most pont ugye meg kéne jönnie, de vér helyett inkább ilyen barnás folyásom van mostmár 3 napja.Ez normális? Vagy ilyen "fiatalon" még nem baj? Várom válaszaitokat mert nagyon megilyedtem!
2010. aug. 24. 11:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mikor legelőször megjött akkor is annyit mondott apukám( nem is vigasztalt meg semmi, mert eléggé megvoltam ilyedve) hogy ez minden lányka van.Elmentünk a boltba és vettünk betétet.. ennyi volt.. ja és azért ilyedte mmost is meg, mert ezelőtt meg eléggé vérzett, esténknt volt hogy még a bugyim is átázott :$ és most meg csak iylen barnás amibe néha egy kis vér is "dominál"... :S de köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 24. 12:33
 12/14 anonim válasza:
normális velem is ez volt csak 10 évesen:///
2010. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 nicole5335 válasza:

Szia!

Ennyi idősen ez még normálisnak számít, ha nincs egyéb panaszod. Nekem viszonylag hamar beállt rendszeresre a menstruációm, viszont tudok olyanról akinek két éven keresztül is teljesen összevissza jött meg, különböző mennyiségben, állagban. Azt szokták mondani, hogy általában kell két év mire normalizálódik. Ha viszont ez az állapot még jóideig elhúzódik, akkor érdemes felkeresni valakit vagy legalább egy tapasztaltabb barátnővel erről. Ha van olyan lány az ismerőseid között, aki úgy gondolod tudna segíteni, akkor érdemes őt megkérdezni =) 16L

2010. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem még nem állt be rendesen.
2010. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!