Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok! Ez normális?

13 éves vagyok! Ez normális?

Figyelt kérdés
Júliusban menstruáltam másodjára életembe.Július 21.-én!Most pont ugye meg kéne jönnie, de vér helyett inkább ilyen barnás folyásom van mostmár 3 napja.Ez normális? Vagy ilyen "fiatalon" még nem baj? Várom válaszaitokat mert nagyon megilyedtem!
2010. aug. 24. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia .szerintem normális de nem tudok biztosat mondani attol is füg ol láttod a barna folyást (mert ha a betéten elhet hogy csak bebarnult idö elteltéve) nem akarok hülyeséget mondani nekem is szokott barna lenni de nem nagyon foglalkoztam vele. nekem 11 évesen jött meg elöször O.o 14/l
2010. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
13? Ez abnormális. De hogy még ramcsi97 is, az már pofátlanság...
2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyugi, az.
2010. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért pofátlanság a Ramcsi97???? am ne idegeskedj ez normális, meg én úgy hallottam, hogy kell 2 év amég rendszeresen bejáródik a menstruáció, és ha még ki is maradna az se lenne gond, mert irtad hogy másodszorra menstruálsz, ugyhogy semmi gond, ez normális!
2010. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez meg nem baj, ne ijedj meg.
2010. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem viszket vagy csíp a puncid?
2010. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!Megnyugodtam!A Ramcsi 97 nem tudom miért pofátlanság..az a nevem hogy Ramóna.Akkor miért ne lehetne Ramcsi?:/ Nem, nem viszket és nem is csíp..legelőször márciusba jött meg és utána másodjára júliusba, szóval azt tudom hogy ki is marad. Egyébként nem olyan mint amikor valaki menstruál csak barnába :S hanem csak mikor megyek wc-re és akkor látom a wc-papíron :/ ... de ha ez normális!Akkor megnyugodtam!És köszönöm! Sajnos én ilyet anyukámmal nem birok megbeszélni, mert az apukámmal élek.. vele meg elég furcsa...
2010. aug. 24. 11:35
 8/14 A kérdező kommentje:
ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy néha közbe jön egy kicsike vér is...
2010. aug. 24. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beszélhetsz erről Apukáddal is. Ő is tudja mi a menstruáció, és joga van tudni mi van a lányával!
2010. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez normális,velem is igy volt,csak 15 évesen.. Ez is menstruáció,csak a fehér folyásodhoz nincs elég vér,és ezért csak beszinezi..(vagy hogy is mondjam...)
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!