Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz miatt késhet?

Abortusz miatt késhet?

Figyelt kérdés

Májusban volt abortuszom,júniusban volt meg utóljára,akkor nagyon sok és darabos,azóta semmi.

Júniusban egyszer együtt voltam barátommal,de védekeztünk.

Nincsenek olyan tüneteim,mint ami abortusz elött voltam amikor baba volt.

Lehetséges,h abortusz miatt késik már 2 hónapja? :S

Segítsetek és ne szóljatok le az abortusz miatt,mert elég sok ok volt amiért nem tudtam volna megtartani,pedig szivesen megtartottam volna!

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 24. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
óvszerrel védekeztetek? menj el az orvosodhoz
2010. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,óvszerrel!
2010. aug. 24. 10:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk júniusban volt egy tüdőgyulladásom is,ez közre játszhat?
2010. aug. 24. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
nem igazán, menj el a nőgyógyászodhoz, már meg kellett volna jönnie
2010. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia nekem is volt abortuszom megértelek aki még nem élte át annak könnyű itélkezni más felett... nekem december 6.-án volt(2009)és január 26.-án jött meg ujra de elég nehezen indult,1hétig tartott és azóta is minden menzesz előtt nagyon fáj a hasam!a válaszom igen késhet az abortusz miatt szia (Erika)
2010. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltam dokinál...kézzel azt "állapította"meg,h nem vagyok terhes,de kért egy terhességi tesztet,de ha az is negatív akkor jönnek a vizsgálatok!

2010. aug. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!