Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemsokára megfog jönni?

Nemsokára megfog jönni?

Figyelt kérdés
13vagyok és még nemjött meg,de korábban már volt fehérfolyásom, de kevesebb mint 1 hónapja, pár napra(kb.4) hirtelen barnalett, azóta nincs semmilyen folyásom.Lehet hogy nemsokáramegfog jönni?
2010. aug. 24. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez már biztos jel! Nem lehet megjósolni, hogy mikor, de készülj, legyen nálad mindig tartalék betét a biztonság kedvéért. :)
2010. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen ez elég valoszínű amúgy ua. javaslom mint az előttem lévő
2010. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. aug. 24. 09:15
 4/5 anonim válasza:

szia kiegésziteném a válaszokat igem ez lehet első jel mindig hordj magaddal betétet és tiszta bugyit elég ha normál betétet veszel ugy is látni fogod hogy mien intenzitással vagy erősen fojik van még egy csomó féle ami kényelmes és szerintem jobb mint a tampon azt ajánlom neked hogy puha pamutszerű betétet vegyél mert az nem irritál és nem is zavar assszem az van rájuk irva hogy sensitive.ha már a hasad is görcsölni fog akkor biztos megfog jönni

Remélem nem fog nagyon fájni a hasad de ha igen akkor egy kis meleg borogatás jót fog tenni neki.szia(Erika)

2010. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket:)
2010. aug. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!