Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy nem?

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
6-7 hete feküdtem le a barátommal utoljára. A menzim 3 hetet késik,de az egy heti meg a mai tesztem is negatív lett. Ilyenkor már pozitívnak kéne lennie a tesztnek nem? ui.: 16/L,egy éve jött meg először,még nem állt be.
2010. aug. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Védekeztetek ? Ez a kérdés ?

Ha igen, akkor az idegeskedéstől késik.

Ha meg nem, akkor magadra vess.

2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Ez a kérdés.
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél még 1 tesztet (megbíhatót )

És ha negatív akkor szerintem nem lesz gond mert ilyenkor már tuti kimutat a teszt.

Védekeztetek?

Ne idegeskedj,és akkor előbb vagy utóbb megjön.

Vagy menj el nőgyógyászhoz ha bizonytalan vagy.!

2010. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdező: Hát menzim utolsó napján volt az együttlétünk,akkor már nem véreztem,de ha egy tampont felhelyeztem akkor egy kis vért még magába szívott..Ezért nem védekeztünk,de nem is ment el, és utána az alsóneműm véres volt,szóval nemis izgultam...de most már kicsit beparáztam,mert mondták,hogy előváladéktól is lehetek terhes..
2010. aug. 23. 00:30
 5/7 anonim válasza:
nem terhesség nem állt még be a mezeszed remélem azóta már megjött
2010. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még mindig nemjött meg,de a csípőcsontom mellett, mindkét oldalamon egy kis dudor keletkezett,amit ha megnyomok nagyon fáj,valamint az egész alhasam és a gyomorszájam környéke is nagyon nyomásérzékeny lett :/ A melleim is fájnak,és erős fehér,néha barna hüvelyi folyásom van. Mi lehet a bajom vajon?
2010. aug. 29. 22:07
 7/7 anonim válasza:
szia!szerintem mostmár menj el nőgyogyihoz mert ezen már mi nem tudunk segiteni jobbulást
2010. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!