Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell feltoli a tampont?

Mennyire kell feltoli a tampont?

Figyelt kérdés

Először fogok tampont használni.Olvasgatttam hogy hogyan kell felhelyezni de az nem világos hogy meddig.Honnan tudom hogy jó helyen van,nemkell-e fentebb vagy lentebb.

Normális válaszokat kérnék!köszönöm


2010. aug. 22. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

érezni fogod.

ha nem zavar ha ülsz vagy állsz akkor jó helyen van.

2010. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha elsőre nem sikerül jól feltenni akkor húzzam ki és másikkal próbálkozzak?
2010. aug. 22. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
aham hiszen ha nem sikerül kényelmetlen lesz és melléfolyik a vér. Amúgy elsőre senkinek se sikerül szóval ne keseredj el...én már vagy 10x próbáltam 1x sikerült felhelyezni akkor is rosszul...nem keseredtem el legközelebb ismét megpróbálom o.b. minit próbálj te is először.
2010. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

okés köszi

holnap megyünk venni pár dolgot mert megyek gólyatáborra.és pont most.mindig akkor mikor megyek valahova.:(

2010. aug. 22. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd az egyik lábad a kád szélére és a hüvelyk és a középső ujjaddal fogva a mutatóujjadat legalább a feléig dugd fel,hogy a cérna kilógjon.Ha nem érzed,nem nyom,akkor van jó helyen.
2010. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól fel kell nyúlni, "mintha ujjaznád magad". Feltolod és kisit mozogsz, ha nem jó igazíthatsz rajta (nálam ebből még nem volt gond) csak a madzagra vigyázz! Azt mindig fogd meg valamelyik ujjaddal nehogy ne tudd kivenni. Madzagot is húzogasd a madzagot hazsnálat előtt mindig de csak kicsit(nem kell rángatni), győzödj meg a stabilitásáról. Nagyjából erre kell figyuzni.

Használati útmutatót azért olvasd el! Abba benne vannak még más hasznos dolgok.

2010. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 órakor próbáltam.elsőre sikerült minden oké.nem fájt nemis éreztem.de honnan tudom hogy cserélni kell?amúgy ob light dayst raktam be.azt olvastam hogy 6-8 óránként kell.de nekem nagyon erős.
2010. aug. 22. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg egy kicsit a kihúzószálat, és ha érzed, hogy könnyen csúszik kifelé akkor megtelt. A kihúzószálon is láthatod hogy véres e már.
2010. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 leszek kevesebb mint egy hónap múlva
2010. aug. 22. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!