Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na jó most akkor nem értem :S...

Na jó most akkor nem értem :S Szerntetek?

Figyelt kérdés
Nos az egész úgy volt hogy a hátamon volt egy barna bub,anyukám szerint ilyen zsír gombóc volt(amúgy neki is van a lábán ilyen )kinézete olyan mint egy nagy anyajegyé tapintása meg mint egy nagy pattanásé. Egyik reggel nagyon fájt és nagyon piros lett..lehet hogy a melltartóm okozta hogy a pántja hozzáért vagy a hajam , mind 1.Úgy nézett ki mint ha egy kis fehér pattanás lenne rajta.Fájt.Mikor már enyhült a fájdalom elmentem vele a dokihoz .Ő azt mondta hogy szőr tüsző gyulladás és hogy ha van időm mennyek el vele a bőrgyógyászhoz mert hogy ő le tudja szedni ha nagyon zavar.Én nem mentem el mert suliból hiányozni nem szeretek és a bőrgyógyásznál is nagyon sokan vannak (odaérünk...várunk 1-3 órát és útánna mehetünk haza mert annyian vannak hogy az az egy bőrgyógyász nem tud annyi embert fogadni)Nós azóta semmi különös nincsen...ha hozzáérek éspiszkálom akkor olyan mintha egy tűt böktek volna a hátamba...azon a helyen kis csípő fájdalom lesz 1- másodpercig.Nos azt szeretném kérdezni..hogy ebből nem lesz bajom?Tehát hogy ha nem mutatom meg bőrgyógyásznak akkor semmi bajom nem lesz?Kicsit parázok pedig a doki mondta hogy nem kellene :S
2010. aug. 21. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jársz, hogy az ilyenkor is van tanítás? Nyár van! időpontot sem adnak? Kórházban sem szedik le?
2010. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha elmennél vele, mert lehet begyulladt anyajegy is ami elis rákosodhat. Komolyabb bajod is lehet belőle ha nem muatod meg, az ilyennel nem szabad játszani.
2010. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kórházba van a bőr gyógyász...suli időben nem mentem...most meg nem tudok mert nincs időm.
2010. aug. 21. 16:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyummal elmegyek majd valamikor ..köszönöm az eddigi válaszokat
2010. aug. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!