Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem, mi a baj? (lent)

Nem értem, mi a baj? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval..Utoljára augusztusba volt meg a menszeszem, de akkor is késett egy hetet és alig volt meg összesen egy tampont használtam el.Szeptemberben teljesen kimaradt, és van egy olyan érzésem h most se lesz meg. Terhes nem lehetek.Mitől késhet? 15/L
2011. okt. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
iskolai vagy egyéb stressz? az nagyon be tud kavarni.
2011. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Nekem egész nyáron nem jött meg. Sok dolog miatt késhet sajnos, a stressz, időjárás, ciszta Stb. Bár ebben a korban még teljesen elfogadottak az apróbb ingadozások, lehet még nem állt be rendesen. Ha három alkalom kimarad, az még belefér, normális. Ha azután se jönne meg, fel kell keresned egy nőgyógyászt, aki biztosan meg tudja mondani, hogy mi a baj.


Ne izgulj miatta, lehet, hogy még az októberi megérkezik egy kis csúszással.


Üdv


18/L

2011. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát stressz az lehet. Ha e hónapba nem jön meg elmegyek orvoshoz.
2011. okt. 14. 21:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az e-mailt :D
2011. okt. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!