Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha felfáztam?

Mit tegyek ha felfáztam?

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettem a kapunk előtt elég sokáig és már hajnalban mikor felkeltem pisilni éreztem hogy vmi nem oké de túl álmos voltam, visszafeküdtem aludni.

Ma reggel már nagyon fájt és véres volt a vizeletem is. :(

Mivel hétvége van a kis városkánkban csak ügyelet van, amin ilyennel nem hiszem hogy foglalkoznak,és gyógyszertár sincs, szóval semmi.

Ülőfürdőt vettem, kamillát és cickafarkfű teát csináltam.

De mit tehetek még hétfőig hogy elviselhetőbb legyen?


2010. aug. 21. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre antibiotikumot szokott írni az orvos, ráadásul a véres vizelet nem játék. Én mennék az ügyeletre.
2010. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Carena ***** válasza:
A cickafarkfű a legjobb! Sőt ihatod is nyugodtan! Cukor nélkül persze,teának! Még a zsurló is jó ilyesmire!
2010. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és felfázás nevű betegség, amit hidegtől lehet elkapni, NINCS. Ami neked van, az húgyúti fertőzés, bakteriális, és nem a kapuban kaptad el.
2010. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
harmadiknak igaza van, és húzás az ügyeletre, de a legjobb lenne, ha inkább az ügyeletes kórházba mennél, ha véres a vizeleted, akkor az nagyon komoly fertőzés már!!!!!
2010. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és igyál, igyál, igyál...főleg kamillát és cickafarkfüvet
2010. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most főztem magamnak gyógyteát, felöltöztem rétegesen...

megnéztem neten és van ügyelet ma egész nap és 5kor a gyógyszertár is kinyit 6-ig, szóval akkor elmegyek az ügyeletre és kiváltom a gyógyszert is.

köszönöm mindenkinek a válaszokat

2010. aug. 21. 11:31
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat!

elmentem a dokihoz, írt fel gyógyszert és ma már nem fáj és egész jól vagyok :)

2010. aug. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!