Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Derékropogás. Mitől?

Derékropogás. Mitől?

Figyelt kérdés

16 éves leszek és legalább 2 éve rettenetesen ropog a gerincem, a derekam, a nyakam, az ujjaim tovább nem is sorolom! De mostanába a gerinc-derék ropogás már nagyon durva. Mitől van ez?

16/L


2010. aug. 20. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 48 vagyok, és nekem is ropog a derekam, meg az ujjaim már vagy 35 éve. De azért elvagyok, és nem fáj semmim. Nem biztos, hogy gond ez. Olvastam valahol, hogy ez csak egy vákuumhatás hangja és nem kell vele foglalkozni. De lehet, hogy ez nem minden ropogásra vonatkozik.
2010. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért tetted a női kérdések közé? Gondolod, hogy egy férfinak nem ropoghat?
2010. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ropog mindenem szinte. Sajnos nemtudom mitől van, én is szeretném megtudni a választ.. 14L
2010. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy tényleg nem baj!

Második válaszolónak: Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor maradj kussba! És neked mindegy hova írok?

2010. aug. 21. 18:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Javítok: * Neked nem mind1 hova írok?
2010. aug. 21. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
18.25: Köszönöm a kioktatást. Majd igyekszem kussba maradni, ahogy utasítottál. Egyébként azért bátorkodtam válaszolni, mert úgy gondoltam, hogy ha nem is tudom az általad megkövetelt egyetlen lehetséges jó választ, de a személyes tapasztalatom talán egy adalék lehet ahhoz, hogy nem feltétlenül jelent a ropogás komoly problémát vagy betegséget. Bizonyos esetekben esetleg jelenthet, de erről nem tudok. Ha van egy picike eszed, akkor ebből a válaszból egyszerű logikai következtetéssel hasznosítható eredményre juthattál volna. Sajnálom, hogy nem sikerült, elnézést kérek. Nem tudhatom, hogy a kérdező mennyire primitív. Van akinek ez a logikai művelet már sikerült.
2010. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!