Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajj most mit csináljak? : S

Ajj most mit csináljak? : S

Figyelt kérdés

Szóval ma jött meg, de vasárnap mennénk a strandra. Tampont fogok használni, de eddig még nem próbáltam. Szal most muszáj lesz kipróbálni.(amúgy is kiakartam volna próbálni) csak nagyon izgulok:S Volt mát valaki ilyen helyzetben?? Sikerült felhelyezni a strand előtt?? A vízben mennyi időt bír ki?? Hány órát?? PLS segítsetek:(!!

13/L (am nem családdal megyek)


2010. aug. 20. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napja jött meg:) Én is 13/L vagyok.

Nem tudom, én mikor merem a tampont kipróbálni, csak itt sajnos teljes dobozzal meg kell venni:( 16 drb.

2010. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:O Én voltam már így... elhatároztam, hogy felrakom... kinyitottam a dobozát, és amikor megláttam a tamponokat becsuktam és eldugtam a szekrény mélyére xD majd máskor kísérletezek :D 13/L
2010. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg, de mimi-t tegyél fel, ha sikerül. Lazítsd el magad tedd az egyik lábad a kád szélére, és szépen nyugodtan tedd fel. A mini alig bírja 1 óráig. De ha nem megy akkor semmiképpen se erőltesd! Ez ezzel jár sajnos
2010. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*mini


12/L

2010. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hallod.. én mult héten jártam igy... Nem birtam feltenni a tampont.. :(

ugyhogy nem fürödtem.. :@

13/L

2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A normál is felmegy, a minit csak gyakorlásra találták ki bár nem értem miért, mert annyira nem nagy a különbség. A kád szélére semmiképpen se tedd fel a lábad, sok helyen így írják, de nem ez a mechanizmusa a dolognak. A combod és a derekad által bezárt szög nagyban befolyásolja mennyire könnyű felhelyezni. Én teljesen le szoktam gugolni mert úgy a legkönnyebb, lazán felcsúszik, még legelső alkalommal is(meglepően könnyen). A lényeg az, hogy ne a strandon kezdj el próbálkozni hanem még előtte, hogy azt is ki tudd kísérletezni, hogy neked mennyi ideig bírja egy tampon.
2010. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg nem lesz a víz túlságosan véres... Jönnek a cápák...:)
2010. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én most 14 vagyok,legelső alkalomtól kezdve tampont használok.először próbálkozz kisebbekkel /csak elkell olvasni az útmutatót szóról szóra és menni fog(az útmutató képeit is vedd figyelembe)
2010. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztm fertőzést okozhat mert a vízzel ha érintkezik a tampon akkor baci meg bármi megtapad és ilyenkor(mikor megvan) nem is ajánlott fürödni inkább zuhanyozz és a meleg víztől erősebb lesz a vérzés
2010. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!