Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nom, nom, nom, nom! Menstruáci...

Nom, nom, nom, nom! Menstruáció előtti nagy zabálás?

Figyelt kérdés

Minden hónapban ez megy. Mielőtt megjön, pár napig folyamatosan eszek, rágcsálok, de nagyon durván. Nem tudom miért, nem vagyok annyira éhes, de muszáj. Már a barátaim is röhögnek, hogy ilyenkor folyamatosan rágok valamit és tele szájjal tudok csak beszélni... tudom hogy ez gáz. Újabban mindig van pár répa vagy alma a táskámban. Ha rendes kaját eszek, akkor azt is kb habzsolva, ami baromi nőies... Amúgy tök normálisan étkezek és viszonylag keveset, mindig tudom hol a határ. De ilyenkor bekattanok (most is eszek).

Mással is így van ez?


2010. aug. 20. 15:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én konkrétan kienném a hűtőt, vagy amit csak találok, menzeszem előtt pár nappal:D De ha megjön, akkor egyáltalán nem tudok enni, de szó szerint, semmit:)
2010. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen-igen, pontosan ez van velem is :) mondjuk én nem csak kienném, hanem ki is eszem... mint ma is és most fáj a hasam. Ráadásul ilyenkor mindenen el tudnám magam sírni... ajj ez már elég ciki.

Mind1 holnap jobb lesz.

2010. aug. 21. 00:04
 13/13 Diley97 válasza:
én is rengeteget eszem ilyenkor.nem vagyok kövér, és ha nem hangzik beképzeltségnek, azt mondom, hogy jó alakom van, mivel magas vagyok. de mind1. igen az én anyumis röhögött ésmár teljesen megszokták, hogy negyed óránként csinálok magamnak szendvicset vagy valami nasit csórok fel az éjszaka közepén.
2010. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!