Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kapom vissza a hüvelygom...

Miert kapom vissza a hüvelygombát menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál felirta a Fluconazole-Q Pharma nevezetű tablettát az első szem után 1-2 nap mulva minden rendben volt, utana nemsoká megjött a menstruációm és újból visszajött a viszketés...A második tablettát is beszedtem, viszont nem úgy tűnik hogy javulna a dolog. Járt már valaki hasonló cipőben? Nektek mi vált be? Régóta küzdök vele sima gombás fertőzés, de egyszerűen nem múlik és nem értem hogy miért.

2021. márc. 31. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig menstruáció után jön vissza akkor ebben kell keresni az okot.

Mit szoktál használni? Betét, tampon? Lehetséges hogy ez okoz neked fertőzést, vagy nem cserélsz olyan gyakran mint amennyiszer kéne

2021. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nincs kikezelve rendesen és menszesz alatt amzgy is felborul a ph.

Olvass utána a teafaolajnak gombára és bakteriàlis fertőzésre

2021. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tampont használok, de lehet legközelebb váltani fogok. A grapefruit cseppet találtam most azt tesztelem,remélhetőleg segít.
2021. ápr. 2. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Règen tampont hasznàltam, sokszor Volt hüvelygombàm.

Aztàn kipróbàltam az intim tölcsèrt. Esküszöm azóta kb 2 éve nem Volt hüvelygombám!

2021. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!