Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a nőgyógyásznál?

Milyen a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálni? Mit fog ő csinálni? Én nagyon kinosnak érzem ezt az egészet és nem merek elmenni hozzá.:( Kérlek részletesen irjátok le. Én már attól is irtózok, hogy széttegyem a lábam az orra előtt.
2010. aug. 20. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakrendelésre mész akkor bemész a vetkőzőbe, levetközöl bugyira mikor hívnak bemész köszönsz elmondod mért mentél, van e panaszod, aztán bugyi le felülsz a vizsgáló asztalra és emgviszgál, felteszi a kacsát benéz minden rendben van e!Aztán leveszi a rákszüréshez a kenetet egy kis pálcikával nem fáj max kellemetlen!Aztán felnyúl újjal megnyomkodja a hasadat és már le is jöhetsz a székről!Az egész nem tart tovább 3-4 percnél!

Ne érezd magad kellemetlenül, a dokinak ez a dolga!

Ha még szűz vagy akkor nem hüvelyen át vizsgál meg hanem a popódon keresztül!

2010. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Még sosem voltam, pedig most 20 vagyok és 5 éve szexelek. Alapjában véve nem vagyok gátlásos, de a nőgyógyásztól viszont igen. :S Nem tom, elég furcsa :S :S :S
2010. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
hát én szüz vagyok eddig nem féltem tőle de mostmár igen h popón keresztül nyúlkál ÁÁÁÁ nekem az csak kijárat :|
2010. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi az a kacsa?
2010. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
amit beraknak és szétizéli a vaginád XD mint a kacsacsőr h belásson XD nem?
2010. aug. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács, aminek én is örültem volna, ha szól valaki.Beküld a doki levetkőzni, menj szoknyába, vagy hosszú pólóba, mert lehet, hogy mikor kijössz bugyi nélkül, esetleg egy rövid toppan, még állhatsz ott egy darabig, /a doki irogat,telefonál. az asszisztens még akar valamit/meztelen fenékkel. Mig a szoknya, hosszú póló addig eltakar.Hidd el nem biztos, hogy rögtön felfektetnek. Én már jártam igy először.
2010. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Popón keresztüli vizsgálat hogy zajlik? Nem tudom elképzelni.
2010. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

2010. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
még mindig első vagyok: első alkalommal a hónaljt és a melleket is kitapintja az orvos, h lássa nincs e valami baj!illetve megkérdezi az utolsó mesnid időpontját, van e gyógyszerallergiád, voltak e műtéteid, ilyesmik!Remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!