Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy hüvelygombám van?

Lehet, hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Utánna néztem ennek a dolognak és azt olvastam,hogy a leggyakoribb tünetek:az égő viszkető érzés,esetleg más színű folyás stb..

Nekem ebből csak a viszketés igaz,de inkább a hüvelyemnél.

Ez ma jött elő,párnapja voltam a velencei tónál,lehet ott szedtem össze valamit ?:S

Mi lehet az oka?


2010. aug. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, menj el nőgyógyászhoz.



26/N

2010. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 margoz ***** válasza:
Szerintem nézd meg egy kis tükörrel a hüvelyed és környékét,mert elöfordulhat hogy csak ki dörzsölödött és azért érzed a viszketést,na akkor elég ha krémmel kezeled és helyre jön a böröd..De a hüvelyednél látható a fehér szinü folyás ,akkor gomba is lehet,érdemes orvoshoz menni ,de ha nincs égetö érzés és büzös szag,a gyógyszertárban kérhetsz rá kenöcsöt és kupot.
2010. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt.kivolt vorosodve a huvelyemnel,volt folyasom,feher es csipett,hogyha pisiltem.nem mentem el nogyogyaszhoz,mert feltem es inkabb utana olvatsam a neten.allitolag huvelygomba.nem hasznaltam szappant sem tusfurdot ott,mert nemszabad semmilyen tisztitoszer erje.naponta tobbszor megmostam,sima vizzel.1 het es helyrejott.ocsi de erdelyben lakok es nincs magyar karakter.remelem segithettem.
2010. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy az egyik válaszoló mondta,megnéztem egy tükörrel és láttam,hogy a hüvelybemenetbe ilyen pici fehér valami van :S

Szóval szerintem ez gomba,csak azt nemtudom hol szedtem össze.

2010. aug. 20. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!