Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most miért van ez? Már majdnem...

Most miért van ez? Már majdnem 1 hete azt hiszem. Help. Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Már azt hiszem egy hete van ez. Akármit eszek pl. pizzát, turo rudit azonnal elkezd fájni a hasam aztán mehetek a wc-re és máris f*sok. Mitől van ez? Pedig az én gyomrom nem szokta ezt csinálni, mert nem olyan érzékeny. Volt olyan, hogy fociztam a barátaimmal egy jót aztán ittam vizet és máris elkezdett fájni és mehettem a wc- re ez mitől van? Előre is kösz.
2010. aug. 18. 10:48
 1/6 anonim válasza:
nem lehet hogy romlott volt vagy lehet nem is az ételtől meg a víztől van ha nem lehet valami virust elkaptál mert attol mehet a hasad.és a szüleid tudnak róla?Mert ha nem akkor szerintem szoljál nekik.(remélhetőleg segítetem.
2010. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom,hogy mitől lehet :( de nagyon sajnállak.Gyógyszertárban vegyél Normaflore-t és a betegtájékoztató szerint szedjed.Ha nem javulsz akkor szerintem doki.

Jobbulást!

2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nem anyuék még nem tudják. Várok még egy kicsit hát ha jobb lesz.
2010. aug. 18. 14:40
 4/6 Diley97 válasza:
velem ugyan ez megtörtént.kb. 8 hete hogy vége. én dokihoz mentem és két gyóggyszert kaptam, mind a kettő bevált.
2010. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok. Én nem mentem dokihoz hála az égnek már jobban vok.
2010. aug. 23. 13:01
 6/6 Diley97 válasza:
akkor neked nagy szerencséd van (:
2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!