Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy lehet szerinteteK?

Pajzsmirigy lehet szerinteteK?

Figyelt kérdés

17éves leszek lány vagyok..


Tavaly egy hónap alatt híztam kb 10kg-t. akkor el is küldtek pazsjmirigy vizsgálatra mindent rendben találtak..


de azóta is keveset eszek és hizok:S


nem akarok 17évesen 200 kilósan kinézni ráadásul tornázok is rendszeresen:'(


hajam mostanába elkezdett hullani, állandóan izzad a kezem lábam..mára aludni se nagoyn


jövöhéten megyek vizsgálatra |vérvétel és ultrahnag|


szerintetek lehet pajzsmirigy ez???:(


ha igen valaha visszafogyhatnék valahogy?:(


2010. aug. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet pajzsmirigy, bár akkor szerintem sokkal többet híztál volna, azóta folyamatosan. Akkor tudsz lefogyni, ha kezelik. Kezelés nélkül egy pohár víz látványától is hízol, de szó szerint - láttam a barátnőmön.

De más is lehet, hormon is, pco... nem tudom.

2010. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, De én is röpke 8 kg híztam mielőtt kiderült.

Aztán nekem sokat változik és állandóan ellenőrizni kell, és amikor nem jó, megint hízok. Ilyen ez.

Most éppen nagyon nagyon odafigyelek mit eszek, és igyekszem sokat mozogni, de nem valószínű, modell alkat leszek valaha is. Az orvos is mondta, hogy általában nem lesz nádszál vékony pajzsmirigy (alulműködés) mellett. Ez van

2010. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
'nem lesz nádszál vékony a beteg..
2010. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!