Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyfolytába pisilnem kell?!...

Egyfolytába pisilnem kell?! Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok,körülbelül 1 hónapja van ez a problémám ,először nőgyógyászhoz mentem ,írt monuralt amit megittam,nem mult el tőle,utána visszamentem írt fel 2 csomag (20db) Cifran-t 250 mg-osat,ettől sem múlt el,egy hete voltam házi orvosomnál,ő felirt 500mg-os Zinnat-ot,mert vizelet vizsgálat alapján van egy kis gyulladás....Meg bacis a vizeletem....Zinnat-tól sem múlt el.. Valamikor ugy érzem pisilés után hogy nagyon kell... Valamikor egy óra alatt elmegyek 4x wc-re,és mindig jön elég sok..Pedig nem sokat iszok...
2010. aug. 17. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem urológushoz menj, és vizsgáltasd ki alaposan a veséd.
2010. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, urológus, még mindig fertőzésed van...igyál rengeteget!!! főleg kamilla és cickafarkfű teákat
2010. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki kell tenyészteni, hogy pontosan milyen baktérium van a pisidben és célzottan kezelni. az is lehet, hogy hólyaggombád van, arra meg nem hat az antibiotikum.

szóval menj vissza a körzeti orvoshoz vagy az urológiára és tenyésztést kérj!

látom, nem sokat iszol: pedig hólyaggyulladás esetén pont hogy sok folyadékot kell inni, hogy kimosódjanak a bacik.

addig is szedj tőzegáfonya kapszulát, nekem nagyon jól bevált ilyen panaszokra. bioboltban kapsz. nem túl olcsó, de tényleg hat.

2010. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ennyi gyógyszertől semmi javulás?!Nem fáj nem csip semmi... csak egyszerűen kell..
2010. aug. 17. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor az lehet, hogy a gyulladás miatt érzékennyé vált a hólyagod. lehet, hogy már nincs gyulladás, de a hólyag fala még irritált.

amúgy nem olvastad figyelmesen a válaszokat: én írtam, hogy lehet, hogy nem is baci okozza, hanem gomba. gombára meg nem hat a az antibiotikum, amiket eddig szedettek veled.

mondom, el kell menni részletes tenyésztésre.

2010. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És milyen tenyésztésre?Kenet?Vizelet?
2010. aug. 17. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
vizelettenyésztésre ;) nem a hüvelyeddel van gond, nem is értem, miért írt a nőgyógyász bármit is fel, ahelyett, hogy urológushoz küldött volna
2010. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,elmegyek urológiára ... Köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!