Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy elég rendszertelenül jön meg. Még februárban kétszer is megjött, 6-án és 22-én is, MAJD Máricus 1-én is! Ezután másfél hónapig SEMMI! a következő hónapokban is furi volt.. Május 9.. Június 1, Június 27 Július 22, és most augusztus 14.. Miért lehet ez? :/
2010. aug. 16. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és mióta van meg?!


Ha most kezdte, akkor belefér, ha már évek óta megvan esetleg, akkor viszont ez orvosi eset! Sok mindennek lehet jele, pl cisztának.

2010. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje van meg?

Mert az első 1-2 évben ez természetes. Majd helyreáll. Nekem volt h 54 napra jött meg aztán 23-ra... -.-

ja és nem akarok kötözködni, de az elsejént azt így kell írni: 1-Jén :)

2010. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi én is tudom, csak nagyon siettem :) ömm már 2 éve, hogy először megjött..
2010. aug. 16. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Két év után ez az ingadozás kissé túlzás. Látogass el szépen anyukád nőgyógyászához (a tiniambulanciát nagyon enm ajánlom, borzalmas tapasztalataim vannak). Érdeklődj, hová érdemes menni, de ezzel fordulj orvoshoz, mert nem fér bele a normálisba.

Ha jól értem, elelőtt nem volt ennyire rendszertelen, ezért tűnt fel neked is, hogy ez nem normális... Jól értem? Ha már felvett egy ritmust többé-kevésbé és az megbomlott februártól, akkor mindenképp rendellenesség. Ha kezdettől ilyen, akkor csupán érdekes, milyen sokáig vacakol.

2010. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem :D februártól kezdődött... :S Én arra, gondoltam, hogy esetlen cisztám lehet.. Mert hányingerem van, és a hasam is puffad :S vagy ez még kevés ahhoz, hogy ezt kijelentsem?
2010. aug. 16. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. A hányinger és a puffadás lehet tünete (hiszen ha nagy a ciszta, akkor nyomja a többi szerved - de ahhoz már elég nagynak kell lennie, úgyhogy holnap az orvosnál kezdődjön a napod!). Nekem volt kétszer cisztám, de maguktól felszívódtak, a vérzési rendellenességeimre bogyit kaptam. Pár hét alatt zajlott le az egész - neked nagyon rég vannak panaszaid, nem kellene tovább halogatnod a dokit.
2010. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úú hogy utálok én dokihoz járni :S Majd beszélek anyummal. Jah és elég levert vagyok, fáradt, gyenge. Valami gyógyszert esetleg nem lehetne bevenni?
2010. aug. 16. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem hiszem, hogy van, ami segítene. Egy aszpirin esetleg, hogy a közérzeted javuljon (az úgy általánosságban felfrissíti az embert és mindenhol hat). De ezt házilag nem nagyon lehet helyrehozni. Én is gyűlölöm a nődokit, de ilyenkor csak ő tud segíteni :(

Amúgy én még a háziorvosomat utálom, gondolhatod, olyan fajta, hogy a legritkább esetben ír fel antibiotikumot. Nagy nehezen, félholtan elkúszol hozzá, aztán hazaküld egy kis vitaminnal :) XD

Anyukád biztos tud jó dokit, esetleg az övét. Ő tud a gondjaidról?

2010. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

háát nem tud.. Nem szívesen beszélek senkivel ilyesmiről. :/ Meg észrevettem magamon a hipochondria tüneteit, ezért gyakran, ha panaszkodni megyek, akkor csak rábólintatak, hogy nincs semmi bajom. Néhányszor teljesen kiakadtam, mert elvágtam az ujjam, és azthittem vérmérgezésem lesz. holott tudtam, hogy semmi bajom nem lesz mégse nyugodtam meg. Szóval azóta inkább magamban tartom a dolgokat, nem akarom őket idegesíteni :D amúgy nem, ezeket a tüneteket nem képzelem be magamnak, már pár napja szorongok, és megijedtem, mert a terhességnek is hasonló tünetei vannak, de persze az nem lehetek, /hogy is lehetnék?/mégis nyomasztott a gondolat...

2010. aug. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!